Live výsledky Crystal Palace vs Arsenal: Aktualizace živých zápasů

5. srpna 2022 v 15:15 hodin EDT

Chyťte ho, pokud můžete!

14′ Crystal Palace 0-0 Arsenal

Byl to elektrický začátek této nové kampaně Premier League pro Arsenal. Před námi je krátká přestávka, protože rozhodčí nakloní Granita Xhaku po poklepání míče na hlavu.

Ježíš ve svém debutu vypadal děsivě ostře. Není divu, že ho vlastní tolik manažerů FPL!

(Foto: Getty Images)

Ed Mackey

5. srpna 2022 v 15:10 EDT

Guaitův úder dlaní od Zinčenka

10′ Crystal Palace 0-0 Arsenal

Zatím je to vážně jednosměrný provoz. Gunners si s míčem mohou dělat, co chtějí, a Vicente Guaita byl nucen ke své první záchraně v sezóně.

Míč se kutálel k Zinčenkovi těsně před 18yardovou vápnem Palace, ale Španěl si s jeho dobře odvedenou snahou poradil i po vyloučení.

Ed Mackey

Ed Mackey

5. srpna 2022 v 15:07 hodin EDT

Palace bude brzy čelit tlaku vzhůru

7′ Crystal Palace 0-0 Arsenal

Pokud je prvních šest minut, mohlo by to být pro obranu paláce velmi dlouhá noc. Arsenal vypadá ve výbušném duchu a docela snadno mohl být o několik gólů napřed, nebýt několika výpadků koncentrace v soupeřově pokutovém území, zejména od Martinelliho.

Ed Mackey

Ed Mackey

5. srpna 2022 v 15:05 EDT

Martinelli krájí na šířku z několika metrů!

4′ Crystal Palace 0-0 Arsenal

To je od Jesuse neuvěřitelné, ale jeho krajan Martinelli by si měl počínat mnohem lépe. Bývalý útočník Manchesteru City si protančil cestu přes obranu Palace, než míč spadl na jeho spoluhráče, který dokázal jeho pokus vystřihnout z pouhých několika metrů.

Ed Mackey

Ed Mackey

5. srpna 2022 v 15:00 EDT

Sezóna Premier League 2022/23 je v plném proudu!

1′ Crystal Palace 0-0 Arsenal

Fotbal Premier League je zpět a je to skvělý pocit! Hráči klečí a Eze dostává míč do Palace před hlučným vyprodaným davem v jižním Londýně.

Ed Mackey

Ed Mackey

5. srpna 2022 ve 14:56 EDT

Oba hráči jsou na hřišti

Zde přicházejí hráči a funkcionáři v Selhurst Parku pod vedením Anthonyho Taylora.

Opona je jen pár okamžiků od začátku 31. sezóny Premier League.

Ed Mackey

Ed Mackey

5. srpna 2022 ve 14:50 EDT

10minutové varování

Jsme jen 10 minut od začátku sezóny Premier League 2022/23 a nálada je v jižním Londýně silná. Než se hráči vynoří z tunelu, bude to určitě skákací, stejně jako dalších devět stadionů, které tento víkend vítají příznivce.

Rychlé připomenutí, že ani jedna strana nemůže zahájit tuto kampaň o nic hůř než před 12 měsíci. Arsenal slavně vyhrál 2:0 v prvním zápase, který se hrál na Brentford Community Stadium, zatímco Chelsea rozebrala Palace po porážce 3:0 na Stamford Bridge.

Do konce minulé sezóny však oba týmy otočily své štěstí dvěma výhrami posledního dne. Eagles se podepsali těsným domácím vítězstvím proti Manchesteru United, zatímco Gunners utekli přes Everton s výhrou 5:1 na hřišti Emirates.

(Foto; Getty Images)

Ed Mackey

Ed Mackey

5. srpna 2022 ve 14:40 EDT

Tlak na Ježíšova ramena

Pro Jesuse to bude dnes večer masivní noc, když se poprvé představí v Premier League za Arsenal od svého velkého přestupu z Manchesteru City minulý měsíc. Po rozchodu Pierra-Emericka Aubameyanga a Alexandra Lacazetta padá gólová tíha na bedra Brazilce.

Ježíš se musí vypořádat nejen s tlakem své vlastní fanouškovské základny, ale také s tlakem, že je nejvlastnějším aktivem FPL všech dob. 76,9 procent všech manažerů se rozhodlo mít 25letého hráče ve svých týmech a budou zoufale toužit, aby dnes večer nastoupil na hřiště.

Pro ty z vás, kteří se zajímají o to, jak může získávat body, zde je návod, jak funguje bodový systém pro útočníka.

  • Hraní 60 minut a více: 2 body
  • Cíl: 4 body
  • Asistence: 3 body
  • Promeškaný trest: -2 body
  • Žlutá karta: -1 bod
  • Červená karta: -3 body
Ed Mackey

Ed Mackey

5. srpna 2022 ve 14:30 EDT

Dnes večer je k dispozici pět předplatitelů

Jednou z nejdůležitějších změn pravidel v této sezóně Premier League je návrat pěti střídání. Maniakální požadavek kladený na špičkové hráče, zejména na ty, kteří zastupují svou zemi, vedl k mnoha debatám o tom, zda by manažerům mělo být povoleno provádět dvě extra střídání.

Rozhodnutí bylo samozřejmě povolit tyto dodatečné změny v průběhu zápasu a první příklad toho, že se znovu zavedou, uvidíme dnes večer. Uvidí se, jestli Vieira nebo Arteta dají čtyři nebo pět náhradníků, ale oba jsou s příležitostí spokojeni.

Příznivci takzvaných menších klubů očekávají, že z toho budou těžit pouze velké týmy, ale vzhledem k tomu, že se na obzoru blíží mistrovství světa v polovině sezóny, se rozhodně nezdá ohromující umožnit všem 20 týmům nahrát nejvýše pět. Změny.

Mark Carey vysvětlil její dopad na anglickou nejvyšší soutěž.

Ed Mackey

Ed Mackey

JDI DÁL

Jaký vliv má pravidlo pěti náhradníků na Premier League?

5. srpna 2022 ve 14:20 EDT

Skvělá noc pro nové smlouvy

V jižním Londýně je dnes večer vystaveno několik nových smluvních vztahů pro obě strany. Jesus, Zinchenko a Saliba dnes večer debutují v Premier League za Arsenal, zatímco Cheick Doucoure se poprvé představí v soutěži za hostitele.

Tento 22letý hráč možná není jméno, o kterém většina neutrálních příznivců slyšela, ale má značný potenciál. To přesně vysvětluje, proč jeho přesun do Palace z francouzské strany Lens letos v létě stál 21 milionů eur.

Nemusí být hráčem, který by přivedl fanoušky na okraj jejich sedadel, ale bude mít velmi důležitou roli uprostřed parku, pokud dokáže obnovit formu, kterou předvedl v Premier League v Ligue 1.

Pokud chcete vědět, co může Doucoure nabídnout, přečtěte si, co o něm napsali Matt Woosnam a Mark Carey níže.

(Foto: Getty Images)

Ed Mackey

Ed Mackey

JDI DÁL

Cheick Doucoure: Perfektně se hodí pro přestavbu Crystal Palace od Patricka Vieiry

5. srpna 2022 ve 14:10 EDT

Je to všechno, nebo nic pro Arsenal dnes večer?

Arsenal se rychle stal nejzajímavější případovou studií Premier League. Nejen, že mají jednoho z nejmladších manažerů v evropském fotbale, ale jejich týmu také chybí opravdové zkušenosti.

Vydání dokumentu All or Nothing od Amazon Prime začátkem tohoto týdne nám umožnilo nahlédnout za oponu toho, co se v minulé sezóně stalo jak na londýnském Colney, tak na Emirates Stadium. Byla to kampaň, která toho občas slibovala tolik, ale nakonec se cítila jako trochu neúspěšná poté, co Gunners propásli fotbalovou Ligu mistrů v 11. hodině.

Další epizody dokumentu budou zveřejněny v pravý čas, ale náš vlastní Nick Miller rozebral tři epizody, o kterých jsme se dosud postarali. Níže si přečtěte, co si myslel o prvním díle.

Ed Mackey

Ed Mackey

JDI DÁL

Všechno nebo nic: Arsenal – co nám dokument o Amazonu říká o Mikelu Artetovi

5. srpna 2022 ve 14:01 EDT

Novinky týmu Arsenal

Arteta dnes večer hodil pár svých nových posil, stejně jako mladý Francouz William Saliba. Zde jsou Gunners začínající XI.

Ed Mackey

Ed Mackey

5. srpna 2022 ve 14:00 EDT

Novinky týmu Crystal Palace

Zde je úvodní jedenáctka, kterou si Patrick Vieira vybral pro začátek sezóny.

Ed Mackey

Ed Mackey

5. srpna 2022 ve 13:56 EDT

Orli oznamují Bentekeho odchod

Jen něco málo přes hodinu před začátkem své kampaně Premier League Crystal Palace oznámili, že Christian Benteke se připojil k DC United v MLS.

Tím končí šestileté hostování belgického útočníka v Selhurst Parku, když souhlasí s připojením k Wayne Rooneymu na druhé straně Atlantiku.

Ed Mackey

Ed Mackey

5. srpna 2022 ve 13:45 hodin EDT

Palace je sebevědomý, říká Mitchell

Mnozí diváci si dnes večer vzpomenou na drtivou porážku, kterou Crystal Palace uštědřil Arsenalu, když se strany setkaly naposledy v dubnu. Tyrick Mitchell trval na tom, že on a jeho spoluhráči jsou v nové kampani na ještě lepším místě.

“Osobně se cítím velmi sebevědomě, stejně jako zbytek týmu,” řekl Sky Sport. – Byla to dobrá sezóna a my se snažíme v této sezóně pokračovat a zlepšovat se.

„Od minulé sezony do teď mám pocit, že jsme více tým a víme, jak manažer chce, abychom hráli, takže [about] stavět na tom.”

Ed Mackey

Ed Mackey

5. srpna 2022 ve 13:36 EDT

Zinčenko: Premier League je zpět!

Dnes večer by to mohla být úplně jiná sestava Gunners, než na kterou jsme si zvykli ke konci minulé sezóny. Jedním z těch, kteří budou mít svůj soutěžní debut za Arsenal v Selhurst Parku, je čtyřnásobný mistr Premier League Oleksandr Zinchenko.

V rozhovoru pro Sky Sports před dnešním zápasem řekl: “Upřímně řečeno, jsem tak šťastný, že jsem tady a že jsem součástí tohoto skvělého klubu. Můj klukovský sen se stal skutečností – už jako dítě jsem byl velkým fanouškem Arzenál.

“Samozřejmě bych chtěl moc poděkovat Manchesteru City za všechno, co pro mě udělal, a teď je to další stránka, další příběh, takže je čas soustředit se na Arsenal. Konečně to začíná, Premier League je zpět! “

Ed Mackey

Ed Mackey

5. srpna 2022 ve 13:30 EDT

Čas FPL skončil!

Od začátku první uzávěrky Fantasy Premier League sezóny v jižním Londýně uplynula hodina a půl.

Hodně štěstí všem, kteří čelí rodině, přátelům, spolupracovníkům a dalším před otevíracím víkendem!

Ed Mackey

Ed Mackey

5. srpna 2022 ve 13:23 EDT

“Dej si šátky a půl…”

Nová sezóna, stejně pochybné vzpomínky na zápas… ale vezmeme to – zvedací opony Premier League se rychle blíží!

Kate Burla

Kate Burla·

Personální reportér, News

5. srpna 2022 ve 12:58 hodin EDT

Arteta na nového kapitána Odegaarda

Mikel Arteta jmenoval Martina Odegaarda jako svého nového kapitána a šéf Arsenalu přiznává, že norský reprezentant si novou zodpovědnost vychutnává.

„Martin je s námi 18 měsíců a myslím si, že je to hráč, který dokonale reprezentuje hodnoty tohoto fotbalového klubu.

„Všichni kolem týmu ho respektují, všichni zaměstnanci ho obdivují, má zkušenosti, i když je mu 23, dokázal to v národním týmu.

“Má vášeň pro hru, kterou propaguje každý den v klubu a způsob, jakým hraje. Takže jsem opravdu rád, že mám někoho jako on a je tam. Užije si tu zodpovědnost a bude potřebovat podporu.” ale je to pro něj určitě velká věc.”

Kate Burla

Kate Burla·

Personální reportér, News

5. srpna 2022 ve 12:40 hodin EDT

Jeviště je připraveno

Panenská tráva, napumpovaný míč a rozpis zápasů přímo z tisku…

Kate Burla

Kate Burla·

Personální reportér, News

Leave a Comment